Учебните занятия във Филиал – Смолян на Варненския свободен университет „Черноризец Храбър“ започнаха и отново събраха студентите и преподавателите в аудиториите.
На 3 октомври Филиалът ще посрещне и първокурсниците. За тях учебната година ще започне с първи срещи с преподавателите и колегите, запознаване с академичната среда и важни стъпки по пътя към избраната професия.
Обучението във Филиал – Смолян съчетава качествена академична подготовка с вдъхновяващата атмосфера на Родопите. Студентите развиват знания и практически компетентности, създават ценни професионални контакти и изграждат увереност за бъдещата си реализация.
Академичната общност на Варненския свободен университет „Черноризец Храбър“ пожелава на всички студенти успешна и ползотворна учебна година!
Още снимки вижте на: